Kronika Aldolonu: Kniha #1

Kronika Aldolonu: Kniha #1

  • Kód výrobku: TP1
  • skladem: Přijde brzy ks
Přijde brzy

Znázornění prologu, nejedná se o obal knihy.

Počet stran: ~ 398
Žánr: Fantasy
Datum vydání: Duben-Květen 2021

Kniha je hotová v první revizi! Nyní nás čekají pokročilé korektury, grafická úprava textu, návrh předních desek, tisk, vazba distribuce…

Plánované datum vydání je DUBEN-KVĚTEN 2021

Popis knihy:

Svět Aldolonu postihla před tisíci lety kataklyzmická událost. Realita se roztříštila jako zrcadlo na stovky a tisíce malých bublin světů. Národ Nurů už po staletí skáče ze světa na svět a hledá potravu, materiály, ale také nový domov. Od toho se odvíjí jejich náboženství, architektura i víra. Musí být neustále v pohybu, protože jsou pronásledováni samotnou šílenou bohyní.

Hlavní hrdinka Arila v sobě bude muset najít spoustu síly, aby pomohla se záchranou pohyblivého města Nurheim, ale také aby mohla čelit vlastním strachům a našla odpověď na otázku…

Co to znamená být opravdovým hrdinou?

Zajímá tě kniha? Chceš se jako první dozvědět datum vydání, oficiální jméno nebo slevové akce? Koupit knihu zatím není možné, ale můžeš se přihlásit na náš mailing list! Jednoduše zadej svou emailovou adresu a nic ti neunikne.

Přihlásit se k odběru novinek

A nemusíš se bát, žádný spam tě nečeká! Přihlášení na mailing list je nezávazné a kdykoliv se můžeš bez problémů odhlásit :)

Veškeré informace o jméně, grafické podobě a popisu se mohou do vydání změnit.